Через п’ятнадцять місяців після раптової смерті олімпійського золотого призера Алекса “Чампі” Пулліна народилася його новонароджена дочка. Вдова австралійського сноубордиста Елліді Пуллін в четвер оголосила про народження Мінні Алекс, зачатої шляхом екстракорпорального запліднення.

“Твій тато і я мріяли про тебе багато років, дитина”, – написала Пуллін, оголосивши про свою вагітність в Instagram у червні, згідно з CNN.

“З несамовитим поворотом сюжету в середині, для мене велика честь нарешті вітати частинку феномена, який є тупицею, що повернувся в цей світ!”

32-річний Алекс Пуллін, дворазовий чемпіон світу, потонув Біля Золотого узбережжя Квінсленда в червні 2020 року.

В епізоді свого подкасту в четвер Елліді Пуллін зазначила, що у пари були проблеми із зачаттям приблизно в той час. “Ми б спробували ще кілька місяців, якби він все ще був поруч, а потім на 100% пішли на ЕКО. Такий завжди був план, – сказала вона.

Як виявилося, вона завагітніла від сперми, витягнутої з тіла Пулліна незабаром після його смерті. “Лікар вручну вибрав найкращу життєздатну сперму з мільйонів і помістив її прямо в яйцеклітину”. Цей процес дозволений в Квінсленді “коли найближчі родичі померлого дають свою згоду, серед інших суворих правил”, повідомляє People.Це включало “безліч підписаних юридичних документів, схвалення коронера та співпрацю лікаря з фертильності з клініки ЕКО”, – написав Пуллін в есе для вересневого номера журналу Vogue Australia, додавши, що правила Квінсленду рекомендують витягувати сперму протягом 36 годин після смерті.

“Я знала, що подорож буде нелегкою… вагітність, пологи і материнство, швидше за все, призведуть до вторинних втрат і нових сходів горя в незліченних муках “я б хотіла, щоб ти був тут”, які супроводжують все, що я роблю”, – написала вона.

“Але я зрозумів, що горе, Надія, сила і щастя можуть співіснувати” і “у багатьох відношеннях мені просто здається, що я несу факел нашого майбутнього”.

Залишити відповідь