Пілот Southwest Airlines, схоже, сказав “поїхали, Брендон”, фраза, яка прижилася у правих прихильників Дональда Трампа, і багато людей незадоволені.

Відео TikTok, що містить аудіо, імовірно, з цього рейсу, здійснює обхід. У літаку був репортер AP.

Вона каже, що пасажири голосно ахнули, коли пілот сказав це, і написала в Твіттері, що, коли вона спробувала отримати від нього коментар, її мало не зняли з літака.

В іншому твіті вона зазначила, що просила льотний екіпаж відкрити замкнену кабіну, “і, ймовірно, це звучало шалено”. Авіакомпанія відповіла на потік твітів з вимогою звільнити пілота своєю власною заявою в Твіттері.

“Індивідуальна точка зору одного співробітника не повинна інтерпретуватися як точка зору”, – йдеться в заяві. “Southwest не терпить жодної поведінки, яка заохочує розбіжності, оскільки вона не відображає гостинність і відкритість Southwest, якими ми відомі”, – заявили в авіакомпанії.

 

Фраза “поїхали, Брендон” стала вірусною минулого місяця після інтерв’ю з Брендоном Брауном, гонщиком NASCAR, який святкує свою першу перемогу в серії Xfinity. Ця фраза-те, що репортер, який давав інтерв’ю, думав, що фанати скандували, але, виявляється, вони говорили ” Джо Байден!”З тих пір він з’явився в Конгресі і на футболці в Пакі Трампа “Врятуй Америку”.

Розумна гра слів може не працювати так добре для пілота, так само, як вона не спрацювала добре для Брендона Брауна, водія, чиї маркетингові партнери переслідували його з тих пір, як слоган став вірусним, повідомляє AP.Фраза “поїхали, Брендон” стала вірусною минулого місяця після інтерв’ю з Брендоном Брауном, гонщиком NASCAR, який святкує свою першу перемогу в серії Xfinity.

Цю фразу репортер, що давав інтерв’ю, думав, що фанати скандують, але виявилося, що вони говорили “Джо Байден!”З тих пір він з’явився в Конгресі і на футболці в Пакі Трампа “Врятуй Америку”.

Розумна гра слів може не працювати так добре для пілота, як це не спрацювало добре для Брендона Брауна, водія, чиї маркетингові партнери переслідували його з тих пір, як слоган став вірусним, повідомляє AP.

Залишити відповідь