Якщо ви найближчим часом опинитеся в Дубаї, у вас є принаймні 40 вільних хвилин і ви не відчуваєте жахливого страху висоти, там є принаймні одна пам’ятка, яка може зацікавити вас.

Айн Дубай (“дубайське око”), найвище колесо огляду в світі, тепер відкрито для бізнесу, піднімаючись на 820 футів над містом зі свого сідала на острові Блууотерс.

Для контексту NPR зазначає, що висота лондонського ока у Великобританії становить близько 440 футів, тоді як найвище колесо огляду в світі, Хай-роллер Лас-Вегаса, становить близько 550 футів.

 

Побудований з більш ніж 12 000 тонн сталі-приблизно на 30 % більше, ніж кількість заліза, використаного для будівництва Ейфелевої вежі, згідно з веб – сайтом Ain Dubai-поїздка тривала вісім років, ідея отримала зелене світло в 2013 році, щоб залучити більше туристів до регіону.

Було кілька затримок з виробництвом, хоча здавалося ,що” велике колесо ” нарешті повинно було відкритися в минулому році—до тих пір, поки не з’явився КОВИД. Кажуть, що атракціон коштуватиме 270 мільйонів доларів за інше місце для колеса огляду.Довжина кожної спиці більше футбольного поля, і теоретично в кожну з ніжок колеса огляду можна було б втиснути 15 лондонських автобусів.

Поїздка може вмістити до 1750 пасажирів одночасно, при цьому до 40 осіб можуть розміститися в кожній з 48 кабін з кондиціонером. Ви можете взяти з собою їжу і напої (навіть випивку), коли будете парити над горизонтом Дубая, звідки відкривається вид на найвищу вежу в світі – Бурдж-халіфу.

І вам можуть знадобитися закуски-повний оборот займає 38 хвилин. Одне застереження: у самих каютах немає ванних кімнат, тому переконайтеся, що ви йдете, перш ніж йти.

Залишити відповідь