Якщо ви знаходитесь в Індії, вам краще вболівати за Індію. Це повідомлення від влади штату Уттар-Прадеш, де поліція заарештувала щонайменше сім людей за те, що вони нібито святкували перемогу Пакистану над Індією в недільному матчі чемпіонату світу з крикету T20 в Дубаї.

Всім сімом пред’явлені звинувачення в кібертероризмі і “розпалюванні ворожнечі між групами”, повідомляє The Guardian. Головний міністр штату Йоги Адітьянатх з правлячої індуїстської націоналістичної партії Бхаратія Джаната каже, що звинувачення в підбурюванні до заколоту також можуть бути пред’явлені будь-кому, хто, як встановлено, святкував перемогу Пакистану над своїм головним суперником.

 

Це відбувається на тлі триваючої напруженості у відносинах між індуїстами і мусульманами в Індії. Адітьянатх очолює “антимусульманську кампанію, пов’язану з довільними арештами і залякуванням” з моменту приходу до влади в 2017 році, згідно з The Guardian.

Троє з заарештованих молодих людей-студенти мусульманського коледжу, родом з Кашміру, спірної території між Індією і Пакистаном. Члени молодіжного крила БДП звинуватили коледж Раджі Балванта Сінгха в Агрі в “приховуванні зрадників”, перш ніж школа відсторонила студентів у понеділок, згідно NDTV.

Потім вони були заарештовані разом з чотирма іншими в штаті Уттар-Прадеш. Вчителька в штаті Раджастан, яка додала” Ми виграли ” в свій статус в WhatsApp, також була заарештована, згідно AFP.Проте, повідомлень про арешти, пов’язані з нападами на кашмірських студентів після гри, не надходило.

Представник асоціації студентів в Індійському регіоні Джамму і Кашмір повідомив “Аль-Джазірі”, що щонайменше 14 студентів зазнали нападу, семеро з яких отримали серйозні травми.

“Я відчуваю себе в безпеці в Індії”, – сказав один студент в штаті Пенджаб виданню, стверджуючи, що натовп напав на трьох його друзів. “Те, що сталося з нами, дуже, дуже неправильно”, – додав він.

“Підтримка будь-якої команди-це індивідуальний вибір”. Поліція заявила, що їм нічого не відомо про подібні напади.Мехбуба Муфтій, колишній головний міністр Джамму і Кашміру, де багато жителів виступають за злиття з Пакистаном, закликав до негайного звільнення заарештованих, повідомляє NDTV.

“Псевдопатріотизм БДП ігнорує ідею Індії”, – написала вона у своєму Твіттері. Тим часом правозахисник Кавіта Крішнан задається питанням, Чому члени індійської команди з крикету не встали на захист самотнього гравця-мусульманина Мохаммеда Шамі, який постраждав від онлайн-насильства, за словами Аль-Джазіра.

Перед матчем команда встала на коліна на підтримку руху Black Lives Matter. Отже, ” чому ви не можете сказати своєму власному уряду, що життя мусульман має значення, а життя кашмірців має значення?”- запитує Крішнан.

Залишити відповідь