Адвокати принца Ендрю просять відхилити позов проти нього в США. Вірджинія Робертс Джуффре подає до суду на британську королівську сім’ю в Нью-Йорку, повідомляє CNN.

Принц заперечує звинувачення, а також каже, що позов порушує умови існуючої мирової угоди, яка дозволила “в цілому звільнити” претензії до Ендрю і Джеффрі Епштейна.

38-річна Джуффре каже, що в 17 років її продав Епштейн, який помер у в’язниці в 2019 році у віці 66 років, і піддався нападу 61-річного принца Ендрю.

Її позов також звинувачує Ендрю в жорстокому поводженні з нею на острові Епштейна на Віргінських островах США і звинувачує Жизлен Максвелл, давню соратницю Епштейна, в примусі її до сексу з Ендрю в лондонському будинку Максвелла, повідомляє New York Times.

 

Максвелл був заарештований у липні 2020 року і з тих пір перебуває під вартою в очікуванні суду. Адвокати принца заявили в заяві ,що”Джуффр ініціював цей необгрунтований судовий процес проти принца Ендрю, щоб домогтися ще однієї виплати платні за його рахунок і за рахунок близьких йому людей”. Він також заперечував, що коли-небудь займався сексом з Джуффром.

Адвокати Джуффре кажуть, що Ендрю не є частиною звільнення, яке вона підписала в 2009 році. Очікується, що суд над Максвеллом почнеться в листопаді.

Залишити відповідь